collalloc je 100 % bioaktívny morský kolagén pre zdravý životný štýl

30 denných dávok po 3 300 mg (99g)
100 % čistý bez prísad
švajčiarska kvalita

collalloc podporuje prirodzenú krásu, kvalitu pohybu a celkové zdravie

Krása

collalloc zlepšuje pokožku, spomaľuje proces starnutia, potláča vrásky, strie a celulitídu. Pleť bude hebká, vysoko hydratovaná a vyživovaná. Posilníte vlasy, podporíte ich rast, objem, pružnosť a pevnosť. Spevníte nechty, prestanú sa štiepiť a lámať.

Pohyb

collalloc vám dopraje pohyb bez bolesti v kĺboch. Chrupavka, väzy a šľachy dostanú správnu výživu. Preventívne potláča prejavy artrózy. Po záťaži sa rýchlejšie zregenerujete a rýchlejšie sa vám vytvorí svalová hmota. Udržujete si energiu.

Zdravie

collalloc urýchľuje metabolizmus a podporuje účinky diét. Chráni tráviaci trakt, znižuje priepustnosť čriev. Zlepšuje činnosť kardiovaskulárneho systému a posilňuje srdce. Výrazne posilní celkovú imunitu.

collalloc odporúčame kombinovať s vitamínom C

vlasy, nechty a zuby
bolesti kĺbov
tráviaci trakt
starnutie pokožky a vrásky
pružnosť väzív a šliach
diéta a detoxikácia
strie, celulitída, pigmentové škvrny
regenerácia po záťaži
celková imunita

collalloc je 100 % morský kolagén švajčiarskej kvality

collalloc je bioaktívny

collalloc je čistý, kvalitný a účinný morský kolagén bez prísad. Jeho bioaktivita zaručuje skvelé vstrebávanie, organizmus ho považuje za vlastný a používa ho tam, kde je najviac potrebný.

collalloc nemá žiadne vedľajšie účinky. Je vhodný pri rôznych diétach a obmedzeniach stravy. Kolagén je bezlepková a raw superpotravina.

kúzelný prášok

collalloc je vo forme prášku, ktorý sa konzumuje rozpustený vo vode. Nemá žiadnu chuť, vôňu ani farbu. Možno ho rozpustiť v ľubovoľnom studenom nápoji a piť v akúkoľvek dennú dobu. Jeho zloženie je jednoduché ‒ ide o 100 % čistý bioaktívny morský kolagén bez prímesí a aditív.

Pre zvýšenie účinnosti odporúčame denne užívať aj vitamín C, najlepšie v prirodzenej forme.

100 % bioaktívny morský kolagén
bez prímesí a aditív

benefity kolagénu

Kolagén má v ľudskom tele zásadnú úlohu. Je to dôležitá stavebná bielkovina, ktorá sa nachádza vo väčšine tkanív ‒ v pokožke, chrupavkách, kĺboch, kostiach…

Ovplyvňuje kvalitu vlasov, nechtov a zubov. Keď ho je dostatok, pozitívne ovplyvňuje pleť a pohybový aparát a pomáha k rýchlejšej regenerácii organizmu po záťaži.

predĺžte si mladosť

Organizmus si kolagén tvorí v dostatočnej miere, ale len do určitého veku. Od 25. roku života jeho produkcia klesá a po 40. roku je na úplnom minime. Jeho úbytok v tele sa prejavuje celkovým starnutím a s tým spojenými príznakmi. Doplňte si kolagén a predĺžte si mladosť. Budete sa cítiť lepšie a bude to na vás aj vidieť.

collalloc obsahuje tri najdôležitejšie typy prírodného morského kolagénu

typ I

Nachádza sa v pokožke, šľachách a kostiach. Ide o najrozšírenejší typ, predstavuje 90 % kolagénu v ľudskom tele.

typ II

Zastúpený predovšetkým v chrupavkách, väzivách a okolo svalových buniek.

typ III

Je podobný typu I, vyskytuje sa predovšetkým v koži a kostiach.

collalloc stimuluje tvorbu vlastného kolagénu a podporuje správne fungovanie organizmu.

100 % bioaktívny morský kolagén

doplnok stravy
30 denných dávok po 3 300 mg (99g)
100 % čistý bez prísad
švajčiarska kvalita

Podporte efekty collallocu vitamínom C!

Užívanie vitamínu C zrýchľuje a umocňuje efekty 100% bioaktívneho morského kolagénu v ľudskom tele.
60g čistého vitamínu C
(100% kyselina askorbová)
podporuje tvorbu kolagénu pre kožu, kosti, chrupavky a zuby
zvyšuje obranyschopnosť organizmu a jeho imunitu

collalloc nano v koncentrovanej podobe

váš obľúbený collalloc kolagén v tekutej podobe
30 ml s 20 g kolagénu a 1 g vitamínu C
nano podoba s až 10x vyšším účinkom
doplnené 1 g vitamínu C pre lepšie vstrebávanie

Použitie

Obsah vrecúška nasypte do pohára a zalejte vodou (2 dl). Namiesto vody môžete použiť obľúbený studený nápoj alebo sa inšpirovať jedným z našich receptov. Nechajte 5 minút rozpustiť, môžete premiešať. Môžete piť v ktorúkoľvek dennú dobu.

Užívanie

Balenie collallocu zodpovedá ideálnej mesačnej dávke vhodnej na dosiahnutie krátkodobých výsledkov aj dlhodobej starostlivosti o telo. Odporúčame počiatočnú 3-mesačnú kúru na dennej báze. Potom možno užívať aj naďalej denne alebo zvoliť individuálny režim.

Urobte svojmu zdraviu radosť. Vráti vám to.

E-shop

Recepty

Banánový kokteil

Banán ošúpte a pokrájajte na kusy. Vložte ich do mixéra, pridajte obsah vrecúška collallocu, zalejte mliekom, vanilkovým jogurtom a rozmixujte. Podľa chuti doslaďte.

Vitamínové smoothie

Rozmixujte šťavu z grapefruitu, menšie jablko, dve jahody, mrkvu a obsah vrecúška collallocu v mixéri alebo prístroji na smoothie. Môžete zriediť vodou alebo citrónovou šťavou a osladiť javorovým sirupom.

Zdravé raňajky

Ovsené vločky nechajte cez noc namočené v mlieku. Ráno primiešajte collalloc, pridajte škoricu a podľa chuti javorový sirup. Na ozdobenie použite čerstvé ovocie ‒ jahody, maliny, čučoriedky alebo jablká.
Upozornenie: Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti a tehotné ženy. Uschovávajte na suchom a tmavom mieste pri teplote 4 až 25 °C, chráňte pred vlhkom, priamym slnečným žiarením a sálavým teplom.
mesačná kúra
Kúpiť

Nájsť predajcu